Longboardy od 200 do 300 €
Arbor Performance Drifter Fish 37Arbor Performance Drifter Fish 37
- Arbor
Arbor - Performance Drifter Fish 37" - longboard Typ: Cruising, carving Rozměry: 37" x 8,50" (94 x 21,59cm) Rozvor: 26" (66,1cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru...
Arbor Legacy Cucharon C7 32,375Arbor Legacy Cucharon C7 32,375
- Arbor
Arbor - Legacy Cucharon C7 32,375" - surfskate Typ: Surfskate Rozměry: 32,35,5" x 8,75" (82,3 x 22,2 cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru (udržitelný zdroj)...
LDP PANTHEON Trip Whale Heavy 33LDP PANTHEON Trip Whale Heavy 33
- Pantheon
Pantheon Trip je náš nejznámější a nejdéle vyráběný longboard s dvojitým dropem, určený pro zábavné dojíždění i efektivní jízdu na dlouhé vzdálenosti. Pre-Preg Whale – Model...
Landyachtz Drop Hammer Octomaze 36.5Landyachtz Drop Hammer Octomaze 36.5
- Landyachtz
Longboard Landyachtz Drop Hammer Octomaze 36.5" se už pěkných pár sezón pyšní statusem - jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších longboardů od kanadských mazáků...
Landyachtz Drop Hammer Octomaze 37Landyachtz Drop Hammer Octomaze 37
- Landyachtz
Longboard Landyachtz Drop Hammer Octomaze Ideálny longboard pokiaľ začínaš s carvingom, freeridom a veľkými kopcami, alebo hľadáš dosku pre pohodovú jazdu. Ľahká a pružná...
Landyachtz Tugboat Meowjiuana Ultra Carve 30Landyachtz Tugboat Meowjiuana Ultra Carve 30
- Landyachtz
Longboard Landyachtz Tugboat Meowjiuana Ultra Carve Veľa zábavy v malom balení. Doska Tugboat Ultra Carve má kompaktné rozmery, ale skvelé vlastnosti pre pohodový cruising aj...
Sector 9 Cosmos Cutback 37,5Sector 9 Cosmos Cutback 37,5
- Sector 9
Sector 9 - Cosmos Cutback 37,5“ - longboard Typ: cruising, carving Rozměry: 95 cm x 21,2 cm (37,5" x 8,35" palců) Rozvor: 61,8 cm (24,3" palců) Konstrukce desky: sklo-laminát,...
Sector 9 Manta Shoots 34Sector 9 Manta Shoots 34
- Sector 9
Sector 9 - Manta Shoots 34“ - longboard Typ: cruising, carving Rozměry: 85,1 cm x 22,1 cm (33,5" x 8,7" palců) Rozvor: 61,6 cm (24,25" palců) Konstrukce desky: bambus / javor...
Sector 9 Roundhouse Great White 34Sector 9 Roundhouse Great White 34
- Sector 9
Sector 9 - Roundhouse Great White 34“ - longboard Typ: cruising, carving Rozměry: 86,4 cm x 22,5 cm (34" x 8,85" palců) Rozvor: 62 cm (24,4" palců) Konstrukce...
Sector 9 Lookout Talon 41Sector 9 Lookout Talon 41
- Sector 9
Sector 9 - Lookout Talon 41" - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 104,5 cm x 24,45 cm (41" x 9,625" palců) Rozvor: 80 cm (31,5" palců) Konstrukce desky: bambus / javor...
Sector 9 Mini Lookout Voyage 38Sector 9 Mini Lookout Voyage 38
- Sector 9
Sector 9 - Mini Lookout Voyage 38" - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 95,3 cm x 23,5 cm (38" x 9,25" palců) Rozvor: 71,1 cm (28" palců) Konstrukce desky: bambus / javor...
Sector 9 Mini Lookout Flow 38Sector 9 Mini Lookout Flow 38
- Sector 9
Sector 9 - Mini Lookout Voyage 38" - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 95,3 cm x 23,5 cm (38" x 9,25" palců) Rozvor: 78,7 cm (31"" palců) Konstrukce desky: vertikálně...
Sector 9 Meridian Swirl 40Sector 9 Meridian Swirl 40
- Sector 9
Sector 9 - Meridian Swirl 40“ DT - longboard Typ: freeride, downhill Rozměry: 101,6 cm x 24,8 cm (40" x 9,75" palců) Rozvor: 73,9 cm (29" palců) Konstrukce desky: 8 vrstev...
Sector 9 Windansea 29Sector 9 Windansea 29
- Sector 9
Sector 9 - Windansea 29" - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 73,9 cm x 19,1 cm (29" x 7,5" palců) Rozvor: 35,6 cm (14" palců) Konstrukce desky: 5 vrstev bambusu, kick...
Sector 9 Bamboozler Patrol 32Sector 9 Bamboozler Patrol 32
- Sector 9
Sector 9 - Windansea 29" - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 80 cm x 21,9 cm (31,5" x 8,625" palců) Rozvor: 39,4 (15,5" palců) Konstrukce desky: 5 vrstev bambusu, double...
Sector 9 Kookslams Thesend 35Sector 9 Kookslams Thesend 35
- Sector 9
Sector 9 - Kookslams Thesend 35“ - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 88,9 cm x 21,59 cm (35" x 8,5" palců) Rozvor: 60 cm (23,625" palců) Konstrukce desky: 7 vrstev...
Sector 9 Shine Highline 35Sector 9 Shine Highline 35
- Sector 9
Sector 9 - Shine Highline 35“ - longboard Typ: carving, cruiser Rozměry: 87,6 cm x 20,3 cm (34,5" x 8" palců) Rozvor: 59 cm (23" palců) Konstrukce desky: 7 vrstev javoru...
CARVER Bluefin CX 28CARVER Bluefin CX 28
- Carver
U modelu Bluefin jde především o to, aby vše bylo jednoduché, zábavné a připravené, kdykoli budete chtít. Jedná se o kompaktní cruiser, který vybízí k uvolněnému stylu jízdy –...
CARVER x GRLSWIRL Daydream CX 28CARVER x GRLSWIRL Daydream CX 28
- Carver
Daydream dokazuje, že menší deska nemusí znamenat menší zážitek. Tento kompaktní tvar byl v průběhu let zdokonalován, aby nabídl takovou všestrannost, jakou byste očekávali od...
CARVER Blue Thunder CX 30CARVER Blue Thunder CX 30
- Carver
Model Blue Thunder je určen pro jezdce, kteří chtějí posunout své schopnosti na vyšší úroveň. Je kratší a citlivější než většina desek v této řadě, má hlubší konkávu a funkční...
CARVER Longswirl CX 38CARVER Longswirl CX 38
- Carver
LongSwirl je to, co se na asfaltu nejvíce blíží surfování na longboardu. S délkou 38″ a nejdelším wheelbasem v celé řadě je navržen pro plynulé a hladké jízdy s dostatkem...
CARVER x CHANNEL ISLANDS Fish CX 29.25CARVER x CHANNEL ISLANDS Fish CX 29.25
- Carver
Model CI Fish zůstává věrný tradičnímu tvaru „fish“ – od vzhledu až po pocit z jízdy. Je o něco kratší, což umožňuje rychlejší zrychlení, a tuto odezvu kombinuje s koly s...
CARVER Wavy Davy C5 28CARVER Wavy Davy C5 28
- Carver
Wavy Davy ztělesňuje smyslovou vzpomínku na vznik z pravěkého oceánu, kdy se naše vědomí proměnilo ve vlnu. Pro tohoto malého kluka se vše zmenšilo, od 28" longboardu po nižší,...
YOW Calmon 41 2026YOW Calmon 41 2026
- Yow
Calmon 41″ je nejdelší deska z řady YOW. Jeho jedinečný tvar byl navržen na základě Chloéiných rozsáhlých znalostí surfování na longboardu, zatímco grafický design je dílem...